Hakkımızda

Şirketimiz 1985 yılında aile şirketi olarak kurulmuştur. Firmamız Türkiye genelinde Tekstil, Gıda, Deri, Kauçuk ve Tarım sektörlerine hizmet vermektedir. Şirketimiz 12.000 m2’lik kapalı alanda hizmet vermekte olup, stoklarımızda 4500 ton ve antrepolarımızda 3500 ton hazırda ürünlerimiz bulundurulmaktadır.

Temsil ettiğimiz firmaların ürünleri dışında firmamız Avrupa ,Asya ve Uzakdoğu ülkelerinden ithalatı yapmaktadır ve yine Avrupa ve Asya ülkelerine ihracat yaparak ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır. BTK Kimyasal kaliteden ödün vermeyen, müşteri memnuniyetini önem veren, tedarikçileriyle ve müşterileriyle uzun vadeli ilişkiler kurulmasını ön planda tutan anlayışıyla kimya sektöründe saygın firmalar arasında yer almaktadır.

Vizyonumuz

Şirketimiz; uygun fiyat,üstün kalite,heran istekleri karşılayabilecek güçte stok,lojistik ve istikrarlı hizmet anlayışı ile donanmıştır.Müşteri memnuniyetini esas alarak,tedarikçiden ürünü zamanında temin edip müşteriye zamanında ulaşmayı,eğitimli personelin katılımıyla sürekli iyileşmeyi amaç edinmiştir.